Tüm ürünlerimizde %30 İndirim Fırsatı

Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik Sözleşmesi

Aşağıda belirtilen maddeler, www.ftnmedya.com  web sitesi üzerinde alışveriş ve aşamalar için, FTNMedya genel gizlilik sözleşmesi kurallarını ve bilgilerini içermektedir. İp adresinizi sizi doğrulamak, web sitemizdeki sorunları gidermek, daha iyi bir hizmet almak ve ürün almak için kullanılacaktır.

 

Bu gizlilik ilkeleri FTNMedya tarafından gizlilik konusundaki sorumluluklarının tespiti için hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler ftnmedya.com web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir.

 

IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve internet sitemizi yönetmek için kullanacağız. IP adresiniz, sizi ve alışveriş sepetinizi tanımak ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır. Sitemizin müşteri veri tabanına kayıt formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgileri (isim, adres, telefon, e-posta adresi, tc kimlik numarası, varsa vergi kimlik numarası vb.) gibi istenilen tüm bilgiler belirtmelidir.

Toplanan Kişisel Verileriniz, Toplanma Yöntemi ve Hukuki Sebebi

Web sitemizde sizlerin bilinçli izinleri dahilinde bazı verileriniz talep edilmekte ve kullanılmaktadır.

İp adresiniz

E-posta adresiniz

Telefon numaranız

T.c. kimlik numaranız

Vergi kimlik numaranız (varsa)

İsim – Soyisim

Adres ve benzeri..

 

Gibi bilgiler, kayıt, iletişim, e-posta ve benzeri formlar’da istenmektedir ve doğru olarak belirtilmeli, kişi tarafından onaylanmalıdır.

Bu bilgileri kullanıcı işlemleri için, fatura teslimatınız için, acil durumlar için ve sipariş yönergeleri de dahil olmak üzere kullanılmaktadır. Kullanıcılarımız dilerse müşteri panelinden bilgilerini değiştirebilir, dilerse bizimle destek@ftnmedya.com e-posta adresinden veya destek talebi oluşturarak bilgilerini sildirebilirler.

Online Ödeme Ve İşlemler

Ödeme için kullanılan kredi kartı veya banka kartı bilgilerinizin hiçbiri veritabanımızda saklanmaz. Web sitemizden satın almak istediğiniz ürün veya hizmetlerin ücreti, bağlantılı olarak ödeme aracı firma tarafından tahsil edilerek onaylanmaktadır. FTN Medya, bünyesinde müşteriye ait hiçbir kart bilgisini barındırmaz, talep etmez.

Toplanan Kişisel Verilerin Kimlere ve Hangi Amaçlarla Aktarılabileceği

Bizimle paylaştığınız e-posta ve telefon gibi iletişim amaçlı kullanılan kişisel verileriniz; faaliyetlerimizi yürütmek üzere hizmet aldığımız ve/veya verdiğimiz, sözleşmesel ilişki içerisinde bulunduğumuz, iş birliği yaptığımız, yurt içi ve yurt dışındaki 3. şahıslar ile kurum ve kuruluşlara ve talep halinde adli ve idari makamlara, gerekli teknik ve idari önlemler alınması koşulu ile aktarılabilecek, indirimler’den, duyurular’dan ve bildirimlerden haberdar olmanız adına, toplu ileti göndermek için de kullanılabilecektir.

 

Tüm bunlar doğrultusunda; kişisel verilerinizi önemsiyor ve koruyoruz. Herhangi bir istenmeyen ve yasadışı aksaklık sebebiyle, verilerinizi güvene almak amacıyla, veritabanımızdan ve loglar’dan tamamen kaldırabiliriz.

 

Web sitemizi ve hizmetlerimizi kullandığınız sürece bu sözleşmeyi okumuş ve kabul etmiş sayılacaksınız. FTNMedya gizlilik sözleşmesini ve diğer sözleşmeleri dilediği zaman değiştirebilir ve bu hakkını gizli tutar.

 

Bilgilendirme ; sitemizin içerisinde farklı internet sitelerine bağlantılar bulunmaktadır. Söz konusu olan gizlilik politikalarımız sadece ftnmedya.com’a ait olup diğer internet sitelerinin içeriklerinden ftnmedya.com sorumlu değildir.

Web sitemizi kullanan müşterilerimiz, web sitemiz’de yazılan tüm kuralları ve sözleşmeleri okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılacaktır.

Hızlı Menü
Hazır Wordpress Temalar