Hakkımızda

FTN Medya olarak kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimize kurumsal site tasarımı, e-ticaret sitesi tasarımı, kurumsal kimlik, logo tasarımı, mail hizmeti, içerik, SEO ve anahtar kelime çalışması, Instagram, Twitter, Facebook ve Google Adwords reklamları, sosyal medya yönetimi, marka tescili, fotoğraf çekimi, firma tanıtım filmi, baskı işleri ve otobüs reklamı gibi birçok hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Çalışmalarımız kapsamında müşterilerimizin bütçelerine en uygun çalışmayı gerçekleştiriyor, reklam ve tanıtım için harcanan bütçenin müşterilere katlanarak dönmesini sağlıyoruz. 

Konya’da önde gelen reklam firmalarından olan FTN Ajans olarak 7 yıldır 2000’den fazla kişi ve kuruma hizmet sunduk ve sunmayı sürdürüyoruz. Her geçen gün artan tecrübemizle, müşterilerimize en uygun reklam çalışmaları yürüterek maksimum gelir elde etmelerine yardımcı oluyoruz. Siz de FTN Medya ayrıcalıklarından faydalanmak ve çalışmalarımızla ilgili aklınıza takılan sorulara yanıt bulmak için bizimle iletişime geçebilir, yapacağımız görüşmenin FTN Medya’nın ayrıcalıklı müşterileri arasına katılabilirsiniz.

İletişim Buton 2