Tüm ürünlerimizde %30 İndirim Fırsatı

Hizmet & Kullanım Sözleşmesi

Hizmet & Kullanım Sözleşmesi

Hizmet & Kullanım Sözleşmesi

1. – Bu sözleşme hizmetler/ürünler bölümünde ve özel iletişim yoluyla (mail, whatsapp, telefon görüşmesi vb. sosyal medyalar) belirtilen hizmetleri ve ürünleri (hizmetler olarak anılacak) sağlayan FTNMedya web tasarım & yazılım ile Yeni müşteri kaydı bölümünde veya doğrudan iletişime geçilip belirtilen detayları ile belirtilen kişi / kurum (Müşteri olarak anılacak) arasında FTNMedya ait olan www.ftnmedya.com internet adreslerinde faaliyet gösteren Internet sitesinin (site olarak anılacak) kullanımı ve bu site üzerinden satın alınacak hizmetleri aşağıda belirtilen madde ve koşullar ile imza altına alınmış sayılacaktır.

2. – Bizden herhangi bir doğrulanmış hizmet alan müşterilerimiz, bu sözleşmelere dahil tutulacaktır.

2. – Sipariş verdikten sonra bu sözleşmeyi okumuş ve onaylamış sayılacaksınız. Aşağıda belirtilen şartlardan birinin veya birkaç tanesinin reddedilmesi durumu’nda lütfen sipariş vermeyin. Taraflar bu sözleşmede yazılı bilgilerin doğruluğunu beyan, kabul ve taahhüt ederler.

Sözleşme Konusu

1. – İş bu sözleşme müşteri tarafından site üzerindeki işlemlerinde , siparişlerinde, gönderdiği mesajlarında kayıt işleminde vermiş olduğu bilgiler doğrultusunda yapmaya ve yapmamaya izni olan bölümleri, siparişlerinde tercihleri uyarınca alacağı hizmetler karşılığında FTNMedya ödeyeceği ücretleri düzenleyecektir. Bu hizmet ve işlem açıklamaları aşağıdaki gibidir.

2. – Üyelik bilgileri müşteri tarafından üye olurken beyan edilen bilgilerdir. Bu bilgiler yapılan işlemlerde baz alınacağından müşterinin / üyenin bu bilgileri hatasız eksiksiz ve doğru girdiği varsayılmaktadır.

Sorumluluk Ve Müşteri Yükümlülükleri

1. – FTNMedya , müşterinin talebi üzerine sipariş olarak ilettiği hizmetleri veya ürünleri sağlayacaktır. Siparişin kabulü mesajı ile FTNMedya ilgili ücreti tahsil ettiğini kabul edip, bahsi geçen hizmeti verecektir.

2. – Ödeme şekli, KDV farkları ödeme ve sipariş sırasında ayırılarak toplam miktar ile belirtilerek müşterinin ödemesi gereken ücretler FTNMedya tarafından bildirilecektir.

3. – Ödeme kabul edilip sipariş onaylandıktan sonra, müşteri panelinden siparişlerim veya ürünlerim sayfasından hizmetini görüntüleyebilecek, ürün detayında vaad edilen bilgiler ise sipariş detayında belirtilecektir. Aksaklı sonucu iletilmeyen bilgiler veya eksik ve hatalı bilgiler olabilir. Bunun sonucunda müşteri paneline giderek destek talebi oluşturabilir.

4. – Müşteri hizmet dahilinde sahip olduğu yazılım ve programları kullanarak erişim ve değişim hakkı bulunmayan dosya veya programlara erişmemeyi, bu tarz bir sorundan dolayı herhangi bir problem yaratmayı oluşturabilecek sorun ve problemlerde zararı karşılamayı FTNMedya taahhüt eder.

5. – Müşteri hizmeti dahilinde barındırdığı tüm dosya, döküman ve programlardan, web sitesi ve e-mail hizmetleri ile kullanacağı ve faydalanacağı tüm işlemlerden kendisi sorumlu olduğunu, söz konusu veri, bilgi ve beyanların yasalara aykırılığından doğabilecek tüm hukuki ve cezai sorumluluğu kendisi karşılamayı kabul ve taahhüt eder.

6. – FTNMedya , sağladığı hizmet içerisinde bulunan müşteri verilerinin hatalı kullanımlarından, veri içeriklerinden, E-Mail ile kullanılan tüm verilerden doğabilecek hiç bir maddi veya manevi zararlardan sorumlu tutulamaz. Bu verilerin yedekleme ve saklama yükümlükleri müşteriye aittir.

7. – FTNMedya , ücreti mukabilinde sattığı ürün ve hizmetin, hangi amaçla kullanıldığı dikkate alınmaksızın yapılan tüm işlemler için sorumluluk kabul etmez. Hizmetlerimizden satın alan müşteri, bedelini ödediği hizmet üzerinden yapacağı her işlem için (web  sitesi kurulumu, web sitesi barındırma, tema kurulumu vb.) kendisi sorumludur. Bizden satın aldığınız temaları, ftnmedya.com ana web sitesine benzetemezs, taklit edemezsiniz.

8. – FTNMedya ait ürünlerin, müşterilere satış izni verilenler dahilinde (tamamının), FTNMedya satış fiyatının altında olmayacak şekilde satılması gerekmektedir. FTNMedya satış fiyatının altında satışı yasaktır. Tespiti halinde ilgili ürün ve satıcı için satış hakları kısıtlanacak, üyeliği durdurulacak ve ürün erişimi engellenecek; yasal olarak haklarımız aranacaktır.

Süre

1. – İş bu sözleşme sipariş ve ödeme işlemlerinin Internet ortamından FTNMedya web tasarım & yazılım firmasına iletilmesi ile birlikte tarafların belirtilen hak ve yükümlülükleri başlar.

2. – Sözleşme süresi müşterinin ilgili hizmet için sipariş sırasında seçmiş olduğu ödeme periyodu kadardır.

3. – Sipariş ve ödeme işlemi tamamlandıktan sonra, müşterinin siparişi onaylandıktan sonra kullanıma başlayabilir. Onay süreci yoğunluğa göre değişecektir, veya otomatik sistem’de kullanılabilir.

Destek Ve Talep

1. – Bu sözleşmede hizmetimizden yararlanan her müşteri destek talebi’nde bulunabilir.

2. – Müşteri’nin talebi doğrultusunda destek isteği incelenir. Destek ekibinin kararı doğrultusunda ücretli veya ücretsiz destek sağlanabilir. Bu durum FTNMedya insiyatifine kalmıştır.

3. – Bu sözleşmeler dahilinde bizden ürün alan her müşteri için destek zorunluluğu yoktur. Herhangi bir aksi durumda, hukuki veya benzeri durumlar’da FTNMedya ilgili hizmet ve Müşteri için destek vermeme hakkına ve hesabını askıya alma hakkına sahiptir

Ücretlendirme

1. – İş bu sözleşmede belirtilen hizmetler karşılığı olarak ödenecek ücret sipariş işlemi sırasında ( sepet & ödeme sayfası ) belirtilen miktar ve KDV hariç tutardır. Belirtilen ücretlere KDV fiyatı ayrı tutulmuş, detaylı bilgileri sepet ve ödeme sayfasında gösterilecektir.

2. – İş bu sözleşmede belirtilen hizmetler karşılığı olarak, web sitemizin sepet & ödeme sayfası hariç listelenen hizmet fiyatına KDV dahil değildir.

3. – FTNMedya.com üzerinden satışı yapılan her ürün için Müşteri adına fatura kesilmektedir.

4. – FTNMedya, müşteri ödeme işlemini tamamlayıncaya kadar ilgili hizmeti kapatma, açma hakkını saklı tutar.

5. – Teslim & İade sözleşmemizde belirtildiği gibi ödenen hiçbir ücretin geri ödemesi, iptali ve değişimi yoktur.

Askıya Alma Ve İptal

1. – Ödeme konusunda veya herhangi bir problem yaşanması durumunda FTNMedya , müşteriye verilen hizmetlerin tümünü durdurma hakkını saklı tutar.

2. – Diğer kullanım şartları “Teslim & İade” sözleşmesinde detaylı olarak belirtilmiştir.

3. – FTNMedya ait sunucu üzerinde barınan müşteri web siteleri için CPU kullanımı ve RAM kullanımı kısıtlıdır. Bu kısıtlamaların aşılması durumunda FTNMedya bu hizmeti askıya alabilir veya kapatabilir. Bu kullanım sınırlaması FTNMedya tarafından değiştirilebilir.

4. – Web sitemiz üzerinde bulunan politikalar dahilinde ve haricinde, FTNMedya açıkladığı veya gizli tuttuğu kurallar çerçevesinde FTNMedya, üyelerin hesaplarını askıya alabilir, engelleyebilir ve silebilir. Bu hakkını saklı tutar.

Bilgilendirme

FTNMedya web tasarım & yazılım tarafından geliştirilen yazılım, hizmet ve temaların, ücretli veya ücretsiz izinsiz satılması, takas edilmesi, hediye edilmesi ve T.c. kanunlarına ve mevzuata aykırı platformlar’da satılması, çoğaltılması ve dağıtılması yasaktır. Bunlar çerçevesinde yapılan tüm illegal işlemler, FTNMedya şirketini maddi ve manevi zarara uğratacağı gibi, zaman ve emek kaybına’da yol açacaktır. Bunun sonucunda FTNMedya yasal haklarını ivedilikle kullanacaktır.

 

İş bu sözleşme’de geçen tüm başlıklar, müşteriler tarafından okunmuş, anlanmış ve kabul edilmiş sayılacaktır.

Hızlı Menü
Hazır Wordpress Temalar